Haki holownicze firmy WESTFALIA w ofercie sklepu iParts.pl

Gama produktów sklepu iParts.pl została poszerzona o kolejny artykuł – oryginalne haki holownicze firmy WESTFALIA. Specjaliści zatrudnieni w sklepie, zapewnią fachowe doradztwo w zakresie odpowiedniego doboru haków holowniczych do każdego modelu samochodu, a także cenne porady, które pozwolą na ich poprawny montaż.

Haki holownicze WestfaliaWESTFALIA zajmuje się produkcją haków holowniczych od lat. Stosując własne rozwiązania, firma szybko stała się liderem na rynku europejskim i wiodącym w świecie producentem akcesoriów zaczepnych. W sprzedaży iParts.pl dostępne są trzy typy haków.

  • Hak wypinany automatycznie – oryginalne rozwiązanie z WESTFALII. Możliwość wypinania pionowego i poziomego. Gniazdo elektryczne chowane za zderzakiem. W zależności od modelu brak lub minimalne podcięcie zderzaka. Stosowany jako oryginalny hak przez producentów samochodów, posiada oryginalne, bezpieczne punkty mocowania, co pozwala uniknąć wiercenia.
  • Hak chowany elektrycznie – składanie i rozkładanie haka odbywa się za pomocą przycisku na desce rozdzielczej. Bardzo kompaktowy, znajduje odpowiednią ilość miejsca nawet w samochodach osobowych z ograniczoną przestrzenią do montażu. Innowacja w połączeniu z wygodą – jeśli nastąpi potrzeba użycia haku holowniczego, wystarczy przycisk i w ciągu kilku sekund hak wysunie się zza zderzaka do pozycji umożliwiającej holowanie.  W przeciwnym przypadku hak pozostaje niewidoczny, schowany pod zderzakiem.
  • Hak odkręcany na śruby – to optymalny wybór dla tych, którzy szukają rozwiązania korzystniejszego cenowo. Dostępny dla niemal wszystkich popularnie użytkowanych modeli samochodów. Montaż nie wymaga sprzętu specjalistycznego i nie jest skomplikowany. Przygotowanie pojazdu do holowania zajmie nam krótką chwilę.

Haki malowane są metodą katodową, która sprawia, że farba spaja się z wysokogatunkową stalą. Malowanie odbywa się poprzez zanurzenie, co pozwala dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Dzięki temu haki zabezpieczone są przed korozją na długie lata i zachowują estetyczny wygląd nawet w przypadku częstego użytkowania.

Sklep iParts.pl to profesjonalny e-dystrybutor części zamiennych do aut. W ofercie znajduje się ponad dwa miliony części do każdego modelu samochodu, co czyni iParts.pl największym w Polsce internetowym sklepem motoryzacyjnym. Zespół wykwalifikowanych specjalistów zapewnia fachową pomoc w doborze właściwych części, a platforma oferuje bezpieczne zakupy części znanych i zaufanych producentów. Innowacyjne narzędzia doboru części, niskie ceny i darmowa wysyłka powinny przekonać nawet najbardziej wymagających użytkowników pojazdów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą pod adresem: http://www.iparts.pl/producenci/hak-holowniczy,westfalia,51-100607.html

Autor: iParts,  dodane dnia: 11 lutego 2015
Tagi: , ,