O sklepie

Sklep iParts.pl powstał w 2008 roku w wyniku rosnącego zapotrzebowania na wysokiej jakości części samochodowe w cenach niższych od tych spotykanych w sklepach stacjonarnych. Obecnie zatrudnia sztab doświadczonych pracowników, którzy na każdym kroku służą Państwu pomocą. Wystarczy jeden telefon aby nasi konsultanci doradzili w wyborze części odpowiedniej dla Państwa modelu i typu auta.

W ofercie sklepu znajdziecie Państwo największy w Polsce wybór części – oferujemy ponad 2 000 000 produktów. Wszystkie z nich pochodzą od sprawdzonych producentów, którzy są liderami na światowym rynku motoryzacyjnym. Wymienić można wśród nich: Bosch, Valeo, KYB, Nissens, TRW, Sachs, Monroe i wielu innych.

Zgodnie z niezależnymi rankingami Money.pl, Gazety Wyborczej oraz serwisu Wyborcza.biz – jesteśmy liderem wśród internetowych sklepów oferujących auto części w Polsce. Jako jedyni przedstawiciele naszej branży plasujemy się w czołówce największych i najpopularniejszych firm działających na rynku e-commerce w zestawieniach magazynu Internet Standard i wynikach badań Gemius.

Nasi Klienci cenią nas za szybką wysyłkę zamówionych części, profesjonalną i pomocną obsługę, niższe niż u konkurencji ceny, duży asortyment produktów oraz bezpieczeństwo każdej transakcji.

Dane firmy:

iParto Sp. z o.o.
ul. Szeligowska 48B,
05-850 Szeligi
tel.: 22-884-65-45
https://www.iparts.pl